Skip links

Hakkımızda

2009 yılından bu yana "Sağlıklı Dişler, Mutlu Gülüşler" sloganı ile yola çıktık

Alpi Diş Kaynarca Hastanesi

Alpi Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri olarak; kaliteli, güvenilir ve hijyenik koşullarda hizmet vermek amacıyla Pendik Sabri Taşkın Caddesi’nde ilk hastanemizi açtık.

Kısa süre içerisinde diş sağlığında tercih edilen bir kurum olan Alpi, 2011 yılında daha fazla hastaya hizmet götürme hedefiyle Kaynarca Polikliniği’ni hizmete soktu. İlk ve en önemli hedefi hasta memnuniyeti olan; alanında uzman hekim kadrosu, Ar-Ge ekibiyle birlikte diş sağlığı alanındaki en son teknolojiyi de hastalarının hizmetine sunuyor.

Yurt dışında da bilinen bir marka olan Alpi, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen hastaları havaalanında karşılayarak, anlaşmalı lüks otellerde ağırlayarak tedavi bitiminde yeniden ülkelerine uğurluyor.

Misyon & Vizyon

Yaptığımız işe ve insanımıza duyduğumuz saygı çerçevesinde, ağız ve diş sağlığı alanında yaşanan son gelişmeleri takip ederek, uzman kadromuzla yeniliği odak noktasına alıp, sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edindik.Ağız ve diş sağlığı alanında kalite standartlarını sürekli geliştirerek, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla hem yurt içinde hem de yurt dışında tercih edilen bir kurum olmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

ALPİ DİŞ HASTANELERİ SEÇMEK İÇİN 4 İYİ NEDEN.

Neden Alpi Diş?

13 Yıllık Tecrübe

2009 yılından bu yana 200.000’den fazla profesyonel diş tedavisi gerçekleştirdik.

Deneyimli Hekim ve Uzmanlar

Tedavilerimiz sadece sertifikalı hekimler tarafından uygulanmaktadır.

Güvenilir Marka ve İsim

18 yılı aşkın süredir diş tedavi sektöründe hizmet vermekteyiz.

4 Farklı Lokasyon

Alpi Diş olarak 4 farklı lokasyonda hizmet vermekteyiz.